top of page

Royal Jardin Soaps Group

Public·38 members
Leonid Sukhanov
Leonid Sukhanov

Horlayan Kadin


"Birbirini çok seven uyumlu bir çift varmış. Kadın güzeller güzeli ve çok iyi bilinen sanayici bir ailenin kazıymış, kocası ile üniversite yıllarında tanışıp evlenmişler. Evliliklerinin ilerleyen yıllarında kocanın uykusunda horlama problemi çıkmış fakat o kadar rahatsız edici bir horlamaymış ki karısı uyuyamaz olmuş. Kocası ne kadar doktor gezdiyse nafile çözüm bulunamamış. Kocasını seven kadın horlayan kocayla yatak odalarını ayırmış ve bu durum aylarca sürmüş. Kadın bakmış evliliği tehlikeye giriyor, kendini telkin yoluyla ilginç bir çözüm bulmuş.
Horlayan Kadin


DOWNLOAD: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furlcod.com%2F2uekMG&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw3X2xR2Uq-W8-j3U8y5jSLwKimi "Kadın adamı seviyormuş ama adam eh işte..." diyor, kimi "Aldatılarak boşanan bir kadının aynı şekilde (seni seviyorum) horlayan adam araması anlamasız, adam yalan söylüyormuş sonuçta" diyordu.


Horlama sorunu olan kişilerin eşleri en çok aynı odada yatamamaktan şikayet ediyorlar. Horlamayan eş uyku sorunu yaşadığı için şartlar elverdiğinde yatakların ayrılması kaçınılmaz hale geliyor. Bazen horlama sesinin fazlalığı ailenin diğer fertlerini hatta komşuları bile rahatsız edebiliyor. Seyahatlerde horlayan kişilerin diğer yolcularda uyandırdığı rahatsızlık hissi ise sorunun önemine ve insan ilişkileri ile olan bağlantısına işaret ediyor.


Kişilerarası şiddet: Ağlaması bitmeyen öz çocuğunun vücudunda sigara söndüren baba... Yaşlı annesini sokağa terk eden evlat... Özürlü kızını zincirleyip ahıra kapatan baba... İnternette yeni doğan bebeğini satılığa çıkaran anne. Torununa fena gözle bakan dede... Bakire çıkmayan iki günlük karısını boğan damat... Gelinini horlayan kaynana... Nişanlısının eski sevgilisini vuran nişanlı. Okullu çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamayan (karşılayamayan değil) baba vb. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Royal Jardin
 • teamseo buildlink2
  teamseo buildlink2
 • Hendry Emma
  Hendry Emma
 • Angelines Shostak
  Angelines Shostak
 • Goyo Dinielli
  Goyo Dinielli
bottom of page